Мелітопольське управління фіскальної служби у Запорізькій області інформує
Запорізькі автовласники поповнили місцеві бюджети на 1,3 мільйона гривень
У січні-лютому на Запоріжжі до місцевих бюджетів надійшло 1 мільйон 350 тисяч гривень транспортного податку.
Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, із загальної суми 1 мільйон 123 тисячі сплатили власники автомобілів-юридичні особи, збільшивши відрахування порівняно з минулорічними майже на півтора відсотка. Внесок фізичних осіб за два місяці склав 227,6 тисячі.
Близько половини надходжень забезпечили автовласники обласного центру – 668 тисяч; бердянські і приморські спрямували до скарбниць громад 144 тисячі, оріхівські та гуляйпільські – 114 тисяч, пологівські, більмацькі та розівські – 108 тисяч, майже сто тисяч перерахували мелітопольські і веселівські платники.
Нагадаємо, транспортний податок сплачують власники легкових автівок з датою випуску до п'яти років та середньоринковою вартістю понад півтора мільйона гривень. Ставка податку складає 25 тисяч гривень на рік.
Перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню у 2019 році, розміщено на сайті Мінекономрозвитку: http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA. Там же за допомогою онлайн-інструменту автовласники можуть самостійно розрахувати середньоринкову вартість транспортних засобів.
Для запобігання порушенню інтелектуальних прав запорізькі митники 22 рази призупиняли оформлення поставок
У січні-лютому поточного року фахівці Запорізької митниці 22 рази призупиняли митне оформлення товарів з метою запобігання порушенням прав інтелектуальної власності та потраплянню на вітчизняний споживчий ринок контрафактної продукції.
Найчастіше серед товарів, що потенційно містили об'єкти інтелектуальних прав, були предмети одягу, запасні частини для сільськогосподарської техніки і автомобілів, електричні проводи, полімерні матеріали, рукавички.
Крім того, для попередження переміщення через митний кордон України контрафакту та сприяння захисту прав інтелектуальної власності співробітники митних органів постійно аналізують результати попередніх оформлень та щоденно перевіряють бази даних митних декларацій за допомогою програмно-інформаційного комплексу "Інспектор".
Разом з тим за два місяці до митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності включено 26 нових предметів. З цим переліком, який регулярно оновлюється, можна ознайомитись на сайті фіскальної служби: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/100237.html.
Для отримання електронного підпису до фіскальної служби звернулись 7225 запорізьких платників
За перший квартал електронні довірчі послуги у фіскальній службі Запорізької області отримали 7225 платників податків. Фахівці запорізьких пунктів Акредитованого центру сертифікації сформували 18446 кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.
Як підкреслив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, у цьому році запорізькі платники активніше звертаються за електронними ключами – у порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість клієнтів відділень АЦСК зросла на 441 особу.
Керівник фіскальної служби регіону відзначив, що співробітники центрів щоденно обслуговують, щонайменше, 80 відвідувачів. Серед них переважно суб'єкти підприємницької діяльності, посадові особи державних органів, підприємств, організацій та установ м. Запоріжжя та області.
Він також нагадав, що кваліфіковані сертифікати відкритих ключів надають доступ до десятків он-лайн сервісів ДФС, зокрема, які реалізовані і в Електронному кабінеті платника, а також до електронних послуг інших державних відомств.
Більше інформації про умови і особливості надання електронних довірчих послуг – на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС: http://acskidd.gov.ua.
Роботодавці Запорізького регіону на соціальні видатки спрямували близько двох мільярдів
За перший квартал 2019 року надходження ЄСВ до Пенсійного і соціальних фондів від запорізьких платників склали 1 мільярд 883 мільйона гривень (за оперативними даними, без показників великих підприємств, які обліковані в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, який зазначив, що рівень надходжень до показників минулого року збільшився на 307 мільйонів гривень.
Найбільші суми ЄСВ сплатили суб'єкти господарювання і підприємці м. Запоріжжя – понад мільярд гривень, м. Енергодар – 232,6 мільйона, м. Мелітополь та Мелітопольського району – 171 мільйон, м. Бердянськ та Бердянського району – 111 мільйонів, Вільнянського – 37 мільйонів, Василівського – 36,6 мільйона, м. Токмак і Токмацького району – 34,4 мільйона, Запорізького району – майже 32 мільйони, Пологівського – 29 мільйонів, Оріхівського – 26,8 мільйона та Гуляйпільського районів – 20,7 мільйона.
Усього в Запорізькій області зареєстровано 113253 платника єдиного соцвнеску. Бюджетоутворюючими підприємствами і установами зі сплати ЄСВ є представники наступних галузей: виробництво і постачання електроенергії, газу, пари, охорона громадського порядку та безпеки, а також державного управління.